AM 21

Audio chůvička Motorola AM21 – s dosahem až 300 m (1000 stop), pro bezpečné a soukromé připojení, vysoce citlivý mikrofon, ovládání hlasitosti, přenosná rodičovská jednotka (napájení ze sítě nebo z AAA baterií.
  • Vysoce kvalitní a čistý zvuk
  • Dosah až 300m
  • Bezpečné a silné spojení
  • Ovládání hlasitosti
Doporučená cena 999,-

Popis:

Audio chůvička Motorola AM21 – s dosahem až 300 m (1000 stop), pro bezpečné a soukromé připojení, vysoce citlivý mikrofon, ovládání hlasitosti, přenosná rodičovská jednotka (napájení ze sítě nebo z AAA baterií (nejsou součástí dodávky))

AUDIO DĚTSKÝ CHŮVIČKA S TECHNOLOGIÍ DECT: Audio chůvička Motorola AM21 má silné a konzistentní připojení díky bezdrátové technologii DECT, která vám umožňuje ovládat hlasitost na rodičovské jednotce a poslouchat vaše dítě.

DLOUHÝ DOSAH DĚTSKÉHO CHŮVIČKY: Umožňuje poslouchat vaše  děťátku z dětského pokoje v jakékoli místnosti v domě s velkým dosahem až 300 m (1 000 stop). Tyto dětské chůvičky jsou ideální pro práci doma, takže můžete poslouchat a přitom zůstat zaneprázdněni .

ZVUKOVÉ FUNKCE: Pohodlně poslouchejte své dítě při dokonalé hlasitosti díky vestavěnému ovládání hlasitosti z rodičovské jednotky. Tento jednosměrný komunikační monitor obsahuje vysoce citlivý mikrofon, který vás upozorní, jakmile vaše dítě začne plakat.

PŘENOSNÁ RODIČOVSKÁ JEDNOTKA: Může být napájena baterií 2x AAA, (není součástí dodávky), takže ji můžete přenášet z místnosti do místnosti i po odpojení od síťového adaptéru. Umožní vám udržovat kontakt s vaším dítětem a přitom zůstat aktivní a v pohybu.

LED SVĚTELNÁ INDIKACE: Rodičovská a dětská jednotka jsou vybaveny vizuální LED indikací při zapnutí a také vizuální LED indikací mimo dosah, takže se můžete cítit bezpečně, když víte, že jste ve spojení se svým dítětem.

 
Pro bezpečnost vašeho miminka samozřejmě potřebujete spolehlivou chůvičku, která vás upozorní, když vaše miminko potřebuje své rodiče. Vysoce citlivý mikrofon zvukové chůvičky Motorola AM21 vás upozorní, jakmile vaše dítě vydá zvuk nebo se probudí. S dosahem až 300 metrů můžete chůvičky používat kdekoli v domě. Chůvičku necháte v dětském pokoji a rodičovskou jednotku s ovládáním  hlasitosti si vezmete s sebou do jiné místnosti v domě.
 
Citlivý mikrofon
Díky vysoce citlivému vestavěnému mikrofonu zvukové chůvičky Motorola AM21 můžete sledovat své dítě až na vzdálenost 300 metrů. Chůvička vás upozorní, když vaše miminko vydá zvuk nebo se probudí. Rodičovská jednotka s nastavením hlasitosti a s vizuálním indikátorem hlasitosti umožňuje upravit hlasitost podle vašich představ. Kromě toho vás rodičovská upozorní, pokud jste mimo dosah.
 
Eco režim
Audio chůvička Motorola AM21 má speciální ECO režim. V režimu ECO bude audio připojení přerušeno, když dítě spí a nevydává žádný hluk. Zařízení se připojí pouze tehdy, když je registrován zvuk.
 
Technologie DECT
Díky technologii DECT umožňuje audio chůvička Motorola AM21 komunikaci bez rušení. S DECT budete upozorněni, pokud se pohybujete mimo dosah a obdržíte upozornění, pokud je v dětském pokoji detekován zvuk.
 
Hlavní vlastnosti
Vysoce kvalitní a čistý zvuk
Vysoce citlivý mikrofon
Dosah až 300 metrů
Bezpečné a silné spojení
Bezdrátová technologie DECT
Ovládání hlasitosti
Upozornění mimo dosah
 
Ke stažení