EASE35

Sledujte Vaše dítě s chůvičkou Motorola EASE35. S velkým displejem s úhlopříčkou 12,7 cm (5") získáte jasný přehled o Vašem malém děťátku o budete moci snadno ovládat funkce kamery. Funkce digitálního přiblížení Vám umožní detailní pohled na Vaše dítě. Funkce měření teploty Vám umožní sledovat teplotu místnosti dítěte, abyste se přesvědčili, že je teplota pro Vaše dítě komfortní.
  • 5" (12,7 cm) displej
  • Digitální přiblížení
  • Infračervené noční vidění
  • Obousměrná komunikace
  • Přírodní uklidňující zvuky
Produkt již nelze zakoupit

Popis:

Sledujte Vaše dítě s chůvičkou Motorola EASE35. S velkým displejem s úhlopříčkou 12,7 cm (5") získáte jasný přehled o Vašem malém děťátku o budete moci snadno ovládat funkce kamery. Funkce digitálního přiblížení Vám umožní detailní pohled na Vaše dítě. Funkce měření teploty Vám umožní sledovat teplotu místnosti dítěte, abyste se přesvědčili, že je teplota pro Vaše dítě komfortní. Poslouchejte Vaše dítě a případně na něj mluvte pomocí funkce obousměrného hovoru a utište ho ukolébavkou nebo pohádkou, aniž byste museli jít k němu do pokoje. Zůstaňte s ním ve spojení ve Vašem domě až do vzdálenosti 300 m (1000 ft), aby Vám díky citlivému mikrofonu neuniklo ani jedno jeho pínutí.

Specifikace:

2.4 GHZ FHSS bezdrátová technologie
12,7 cm (5") barevný displej se stojánkem
Obousměrná komunikace
Digitální přiblížení (zoom)
Monitorování teploty místnosti
Infračervené noční vidění
Přírodní uklidňující zvuky
Dosah až 300 m (1,000ft) (1)
Mikrofon s vysokou citlivostí
Ovládání hlasitosti
Vizuální indikace úrovně hladiny zvuku
Upozornění mimo dosah a na vybitou baterii
Zabezpečená a soukromá komunikace
 

Obsah balení:

Dětská jednotka
Rodičovská jednotka
Napájecí adaptér 2x
Průvodce rychlým startem


(1) Když je přímá viditelnost mezi rodičovskou a dětskou jednotkou. Jakákoliv překážka mezi rodičovskou a dětskou jednotkou výrazně sníží dosah. V případě použití rodičovské a dětské jednotky uvnitř budov je typický dosah 50 m (165 ft).
Ke stažení