VM 481

Motorola VM481 je digitální video chůvička. Pomocí digitální komunikační technologie FHSS nabízí bezpečnou a vysoce kvalitní komunikaci mezi rodičovskou a dětskou jednotkou. Díky infračervenému nočnímu vidění poskytuje otočná a výklopná kamera s digitálním zoomem vynikající obraz na 5,1 cm (2,0") barevném LCD displeji i ve tmě. 
  • 2" (5,1 cm) barevný LCD displej
  • Digitální přiblížení
  • Infračervené noční vidění
  • Zabezpečený a nerušený přenos
  • Vysoce citlivý mikrofon
Doporučená cena 2699,-

Popis:


Motorola VM481 je digitální video chůvička. Pomocí digitální komunikační technologie FHSS nabízí bezpečnou a vysoce kvalitní komunikaci mezi rodičovskou a dětskou jednotkou.

Díky infračervenému nočnímu vidění poskytuje otočná a výklopná kamera s digitálním zoomem vynikající obraz na 5,1 cm (2,0") barevném LCD displeji i ve tmě. Díky vysoce citlivému mikrofonu uslyšíte každé pípnutí. Dosah je až 300 m ve volném prostoru, takže chůvičku můžete používat po celém domě. S chůvičkou Motorola VM481 můžete sledovat, jak vaše dítě sní.
 

Specifikace:

Bezdrátová komunikace 2,4 GHz FHSS
Zabezpečený a nerušený přenos
Barevná obrazovka s úhlopříčkou 2“ (5,1 cm)
Dosah až 300 m ve venkovním prostředí (pokud je mezi rodičovskou a dětskou jednotkou přímá viditelnost. Překážky mohou výrazně snížit dosah).
Infračervené noční vidění
Vizuální indikátor úrovně zvuku
Vysoce citlivý mikrofon
Digitální přiblížení (zoom)
Dobíjecí rodičovská jednotka
Podpěrný stojánek
Ovládání hlasitosti
Upozornění mimo dosah
Upozornění na vybitou baterii